ΕΟΚ - Οι διαιτητές των Εθνικών κατηγορίων



Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατου 10 και της Κυριακής 11/12

Αναλυτικά η ενημέρωση από την ιστοσελίδα της ΕΟΚ:

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (10η αγων., 10/12)

Σάββατο 10/12

Ψυχικό 17.00 Ψυχικό-Ελευθερούπολη Μαλαμάς-Αναστόπουλος-Ασλανίδης (Κυρτάτας)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ερμής Σχηματαρίου Τσώνος-Κωνσταντινόπουλος-Σκανδαλάκης (Μωϋσιάδης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Αίας Ευόσμου Χριστινάκης-Λιότσιος-Σπυρόπουλος (Αναστασίου)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Χαρ. Τρικούπης Σώμος-Στρέμπας-Φασόλης (Ζαγκλής)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Ταρενίδης Σ.-Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης (Πατσαντζόπουλος)

Αλ Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Παπάγου Κοϊμτζόγλου-Μπακάλης-Δέλλας (Στουπίδης)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Μαρούσι Δαρλαμήτσος-Κανελλόπουλος-Καλογερόπουλος (Πίγκας)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 Καρπάνος-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Διμπινούδης)

 

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (10η αγων., 10-11/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Σάββατο 10/12

Χ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Ηλυσιακός Τσαχάκης-Ορφανός Ιορδ.-Αντωνιάδης (Παπαφωτίου)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Μίλων Γεράνιος-Δελαγραμμάτικας-Χριστοδουλάκης (Ζώης)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Παγκράτι Παντελίδης-Ασημακάκη-Καραμπιτσάκος (Δημόπουλος)

Κυριακή 11/12

Παν. Χανιώτη 15.30 Μύκονος-Εθνικός Τεφτίκης-Καλογριάς-Βελέντζας (Κουνάνης)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Ένωση Ιλίου Νάστος-Μακρόπουλος-Μπακετέα (Μάρκου)

Νάξου 12.30 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Αίολος Αγυιάς Θεοδωρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Σιδέρης

Παρασκευή 16/12 (εξ αναβολής, 6η αγωνιστική)

Παν. Χανιώτη 19.00 Μύκονος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καλογερόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Σκουλαρίκης (Κουνάνης)

Σάββατο 17/12 (εξ αναβολής, 5η αγωνιστική)

Νάξου 14.30 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Αχαγιά Αποστολίδης Β.-Ραχιώτης-Ναστούλης (Καραμπίνης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 10/12

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-Πεύκη Καραβίτης-Κονταράτος-Τεφτίκης (Κυριόγλου)

Σοφία Μπεφόν 16.00 Π. Φάληρο-Διαγόρας Ρ. Κατσαπρακάκης-Κουκουλεκίδης Β.-Ξυλάς (Παλάτος)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πανιώνιος Ζιώγας-Αργυρούδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Αναστασίου-Γρίβα-Χρόνης (Ορφανός)

Κυριακή 11/12

ΕΑΚ Χανίων 16.00 ΑΟΚ Χανιά-Πρωτέας Βούλας Ραχιώτης-Κώτσου-Τζίμης (Χριστινάκης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χριστινάκης-Φραγκούλη-Μαρτινάκος (Ναλετάκης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 10/12

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Βίκος Ιωαννίνων Πουρσανίδης Κ.-Κοντογιάννης-Κανελλίδης (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 18.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ολυμπιακός Βόλου Ντόγκας-Χατζηκώστας-Χάνος (Τσιγγέλης)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα Basket-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Παζώλης-Δολγύρας-Γιαννούλης (Γκαρτζονίκας)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ναύαρχος Βότσης Μαραμής-Γεωργούλης-Μπουργός Ι. (Τέγα)

Κυριακή 11/12

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Δόξα Λευκάδας Καραβίτης-Ορφανός Ιορδ.-Παπαδόπουλος Χρ. (Χριστοδούλου Γ.)

Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

4ος Όμιλος

Σάββατο 10/12

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Γέφυρα Ξενικάκης-Παπαγεωργίου-Θεοδωρίδης (Μπρίγκος)

Ευκαρπίας 16.30 Ευκαρπία-Πανσερραϊκός Χρυσάφης-Χατζηχαρίσης-Τοπαλίδης (Αστρεινίδης)

Λ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-Πολύγυρος Ευφραιμίδης-Νέδογλου-Καντζουρίδης (Λαζαρίδης)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ερμής Λαγκαδά Παπαθανασίου Κ.-Βασιλόπουλος-Τσάνταλη (Μήτσιου)

Πεύκων 18.30 Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-ΧΑΝΘ Εκίζογλου-Σελεβός-Ηλιόπουλος (Τοζακίδης)

Ρεπό: ΑΣ Μακεδονικός

 

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (10η αγων., 10-11/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών είναι οι εξής:

Σάββατο 10/12

ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-ΟΑ Χανίων Ταρενίδης Κ.-Παπαγερίδης-Ντούρας (Δέλλας)

Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Β.-Παναθηναϊκός Κούλης Χ.-Χρηστίδης Π.-Λαζόγκα (Τεφτίκης)

Κυριακή 11/12

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Νίκη Λευκάδας Γερακίνης-Ελευθεριάδης-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.)

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Ελευθερία Μοσχάτου Μπούκας-Κιουλάφας-Κούλης Κ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Εσπερίδες Καλλιθέας Γεράνιος-Χρηστίδης Ηλ.-Λεβεντάκος (Σταματόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός Λουλουδιάδης-Σαρακενίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Καραδήμας)

 

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (10η αγων., 11/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Νήαρ Ηστ Κουτσοδήμος-Βομπίρης (Σπυρόπουλος)

Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-Πήγασος Θυρέας Γέρος-Δολιατζής (Γιαλικάρης)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Πετράκης Γεώρ.-Πετρόπουλος Γ. (Κυρτάτας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Ερμιονίδα Καψαρίδης-Αντωνέλου (Δημόπουλος)

Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Λογοθέτης-Λιόνας (Πετρόπουλος)

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-ΑΟ Καλαμάτα 1980 Βαλουξής-Βαγγάλης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Παρασκευή 9/12

Νάξου 18.30 Πανναξιακός-Αναγέννηση Τζίμης-Ραπτογιάννης

Κυριακή 11/12

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πορφύρας Ψύχας

Νάξου 15.00 Πανναξιακός-ΚΑΟ Μελισσίων Ουσταμπασίδης-Σιδέρης

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΣΑ Αναγέννηση Αγγελής-Τζανετάκης (Λιμνιάτης)

Λίντο 14.30 Εργοτέλης-Ηλιούπολη Τσικριτζάκη-Μπον (Μπορμπαντωνάκης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κορωπί Σπιρλιδάκης-Σίμα (Φαλούκας)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Άρης Νίκαιας Καραπαπάς-Κηπώσης (Δραμεσιώτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Μυτιλήνης 16.00 Αιολικός Μυτ.-Ποσειδών Ν.Ψ. Χαϊνά-Γαρινή (Σαλαβός)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ελευθερία Μοσχ. Περδετζόγλου-Ραπτογιάννης (Κυριόγλου)

Καλύμνου 15.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-Μανδραϊκός Κουτίβης-Γεωργόπουλος Χρ.

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Αργοναύτης Τρ. Μαρίγλη-Κουλουμπαρίτσης (Μάρης)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Ίκαρος Καλλιθέας Στρέμπας-Αναστασόπουλος (Μπουρνάς)

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Νίκη Αμαρουσίου Πετράκης Ιωάν.-Ανδρεόπουλος (Αλετράς)

Παρασκευή 16/12

Καλύμνου 19.30 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-ΦΟ Βροντάδου Οικονόμου-Μπον

4ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Τρίκαλα Μπουγλός Ι.-Γεωργουσόπουλος (Αθανασόπουλος)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καν.-Αγριά Πλέγας-Κωστής (Τσιγκέλης)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-Ιωάννινα ΣΚ Δολγύρας-Παπαγιώτης (Χαράτσης)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου-Αλμυρός Αναστασιάδης Β.-Κασούμης (Τσιργούλας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΚΑΕ Παραμυθιάς Σιταρίδης-Γκαρτζονίκας (Τέγα)

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Αμπελώνας 1986 Κωνσταντινέλλης-Αγραφιώτης Β. (Μανάσης)

Τετάρτη 14/12

Σοφάδων 18.00 ΓΣ Σοφάδων-Αλμυρός Μαραμής-Παζώλης (Τέγα) (εξ αναβολής/8η αγωνιστική)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Ανόρθωσις Βόλου Χατζηχαρίσης-Χάνος (Καραδήμας) (εξ αναβολής/9η αγωνιστική)

5ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Παπαγερίδης-Νικολαϊδης (Βόντζας)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Παπανικολάου Γ.-Αναστασιάδης Π. (Δροσόπουλος)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Καστοριά Καντερές-Μιχέλης (Γιαμούζης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μελίκη Γιατρόπουλος-Πάνος (Πολυχρονίδης)

Κιλκίς 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Όλυμπος ΕΚΕ Ισιγώνης-Τοπαλίδης (Γκαντίδης)

Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. Αλεξάνδρειας Άθλος

6ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ανατόλια Τσαρδούλιας Τ.-Ντόντης (Θωμόπουλος)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Βασιλικά Ξενικάκης-Ράπτης (Στουπίδης)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Γαλάτιστα Νέδογλου-Καντζουρίδης (Δραγκίογλου)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ασπίς Ξάνθης Κώνης-Αναστασιάδης Γ. (Μπρίγκος)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Λυγούρας-Παπαδόπουλος Γρ. (Θεοδώρου)

Ρεπό: Ελπίς Αμπελοκήπων

 

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (10-11/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι αγώνων της Α2 Γυναικών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Σάββατο 10/12

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Πανιώνιος Κατσέλη-Θώμος (Μάρκου)

Τέντα 15.00 Άρις Καλαμάτας-Πορφύρας Μπαβέλας-Τσάλας (Ηλιόπουλος)

Κυριακή 11/12

Γ. Στεφανόπουλος 17.00 ΠκΑΟ Άμιλλα-Αμύντας Αλεξόπουλος Παν.-Γαραντζιώτης (Παππάς)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Ατρόμητος Πειραιά Αλεξόπουλος Χρ.-Τριανταφύλλου (Βακαλούδης)

Ρεπό: Δαναοί Άργους

2ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Μ. Λιούγκας 13.00 Τερψιθέα Γλυφάδας-Αιγέας Χίου Τσαϊρίδης-Τσίγκου (Καλαρέμας)

Ανθούπολης 14.30 ΑΕΚ Περιστερίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Οικονόμου-Παπανικολάου Ιωάν. (Φιλίππου)

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αγ. Παρασκευή Δημουλάς-Ιωάννου (Φαλούκας)

Παν. Σαλπέας 13.00 Φοίνιξ Πειραιά-Ιωνικός ΝΦ Αδαμόπουλος-Ευφραμίδης (Τζουβάρας)

3ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Ολύμπια Λάρισας Θώμος-Πλιάκος (Πλεξίδας)

Ν. Ρυσίου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-ΣΑΚ Αστέρας Καρυπίδης-Μιχέλη Ευ. (Μηλιαράς)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Ιωάννινα ΣΚ Λυτροσυγκούνης-Κουρόγλου (Αναστασίου)

Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-ΧΑΝΘ Αθανασιάδης Βλ.-Κλεπουσνιώτου (Ανδρίτσος)

Ρεπό: Απόλλων Πτολεμαϊδας

4ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Νεάπολης 14.00 Νεάπολη-ΑΓΕ Πιερίας Δώνης-Μπαζάκας (Μοσχοτόγλου)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής 1908-Πυλαία Αθανασιάδης Αθ.-Σκρίνος (Βαφείδης)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Πανόραμα Αβραμίδου-Κοντοστάθης (Βάτσιος)

Αλ Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Πανσερραϊκός Καραβάς-Μπαράκου (Μπακλατζής)

Ρεπό: Ασπίς 2001 Ξάνθης


Αναζήτηση