Πανελλήνιοι Αγώνες Ενώσεων και ΤΕ Κορασίδων

Η Ελληνική Oμοσπονδία Kαλαθοσφαίρισης διοργανώνει στην Πρέβεζα τους Πανελληνίους αγώνες Ενώσεων & Τοπικών Επιτροπών του Αναπτυξιακού της προγράμματος από 6-9 Μαϊου 2010 με συνδιοργανωτή την Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης της Βορειοδυτικής Ελλάδας (ΕΣΚΑΒΔΕ). Στο τουρνουά αυτό συμμετέχουν η ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΚΑΣΘ και τρεις ακόμα ομάδες μικτές με τη συμμετοχή επιλεγμένων αθλητριών από τις υπόλοιπες Ενώσεις: Μικτή νήσων (ΕΚΑΣΚ, ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΤΕ ΧΙΟΥ, ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ), Μικτή Βορρά (ΕΚΑΣΔΥΜ, ΕΚΑΣΚΕΜ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ) και Μικτή Νότου (ΕΣΚΑΒΔΕ, ΕΣΚΑΗ, ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΣΚΑΣΕ).

Η
Ελληνική Oμοσπονδία Kαλαθοσφαίρισης
διοργανώνει στην Πρέβεζα τους Πανελληνίους
αγώνες Ενώσεων & Τοπικών Επιτροπών
του Αναπτυξιακού της προγράμματος από
6-9 Μαϊου 2010 με συνδιοργανωτή την Ένωση
Σωματείων Καλαθοσφαίρισης της
Βορειοδυτικής Ελλάδας (ΕΣΚΑΒΔΕ).  Στο
τουρνουά αυτό συμμετέχουν η ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ,
ΕΚΑΣΘ και τρεις ακόμα ομάδες μικτές με
τη συμμετοχή επιλεγμένων αθλητριών από
τις υπόλοιπες Ενώσεις: Μικτή νήσων
(ΕΚΑΣΚ, ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΤΕ ΧΙΟΥ, ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ),
Μικτή Βορρά (ΕΚΑΣΔΥΜ, ΕΚΑΣΚΕΜ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ)
και Μικτή Νότου (ΕΣΚΑΒΔΕ, ΕΣΚΑΗ, ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ,
ΕΣΚΑΣΕ).



Το
πρόγραμμα
6/05
18.00 – 19.00       
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΝΗΣΙΩΝ
19.00 – 20.00   
    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΝΟΤΟΥ
20.00
– 21.00        ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΜΙΚΤΗΣ ΒΟΡΡΑ
07/05   

αγωνιστική:   
09.00 – 10.30   
    ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ

10.45 – 12.15        ΕΣΚΑΝΑ
– ΕΣΚΑ   
12.30 – 14.00   
    ΕΚΑΣΘ – ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ

αγωνιστική:   
17.00 – 18.30   
    ΕΣΚΑ – ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ
18.45 –
20.15        ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ –
ΕΚΑΣΘ
20.30 – 22.00       
ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ – ΕΣΚΑΝΑ
08/05
3η αγωνιστική:   

09.00 – 10.30        ΕΣΚΑΝΑ
– ΕΚΑΣΘ 
10.45 – 12.15       
ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ – ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ
12.30 –
14.00        ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ –
ΕΣΚΑ
4η αγωνιστική:   
17.00 –
18.30        ΕΚΑΣΘ –ΜΙΚΤΗ
ΝΗΣΙΩΝ  
18.45 – 20.15       
ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ – ΕΣΚΑ
20.30 – 22.00   
    ΕΣΚΑΝΑ – ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ
09/05

αγωνιστική:   
08.00 – 09.30   
    ΜΙΚΤΗ ΝΟΤΟΥ – ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ

09.45 – 11.15        ΜΙΚΤΗ
ΝΗΣΙΩΝ – ΕΣΚΑΝΑ 
11.30 – 13.00   
    ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΘ
13.00 – 13.30   
    Τελετή Λήξης – Απονομές
ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ
ΟΜΑΔΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ   
ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ   
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4    ΚΟΡΑΚΙΤΗ ΑΝΝΑ
ΜΑΡΙΑ    1995    1,62   
1    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
5   
ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    1995   
1,70    1    ΜΕΛΑΣ ΑΓ.
ΕΛΕΥΘ.
6    ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   
1994    1,75    1   
ΔΑΣΑΛ
7    ΜΑΡΚΟΥ ΤΖΕΝΗ   
1994    1,75    2   
ΔΑΣΑΛ
8    ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   
1996    1,72    2    ΑΟ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ
9    ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   
1995    1,72    2-3   
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
10    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΝΑ    1994    1,76   
2    ΔΑΣΑΛ
11    ΦΟΥΡΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1995    1,82   
2-3    ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
12   
ΦΑΡΟΥ ΑΓΛΑΙΑ    1995   
1,80    4    ΔΑΣΑΛ
13   
ΚΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    1996   
1,83    3-4    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
14   
ΛΑΔΑ ΝΕΦΕΛΗ    1994   
1,86    5    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
15   
ΦΟΥΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ    1994   
1,89    4-5    ΑΕ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΜΟΥΑΤΣΟΥ
ΕΛΕΝΑ – ΜΙΧΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΣΠΙΝΟΥ
ΚΑΙΤΗ

ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ   
ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ   
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4    ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ   
1998    1,63    1    ΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5    ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    1996    1,60   
2    ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
6   
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ    1995   
1,70    2    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
7   
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ    1996   
1,76    2    ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΣΥΝΔ.
8    ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛ.   
1996    1,68    1    ΑΟΝ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
9    ΤΣΑΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   
1996    1,83    3-4   
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
10    ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ   
1994    1,78    3   
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
11    ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1995    1,80   
4    ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
12   
ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    1995   
1,78    5    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΟΣ.
13    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ   
1994    1,80    4   
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14    ΚΟΛΛΙΑ
ΜΕΛΙΝΑ    1995    1,84   
4    ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
15   
ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1996   
1,87    5    ΑΕ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΑΡΑΠΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΧΕΛΙΩΤΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.   
ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4   
ΔΕΝΕΡΤΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    1997   
1,75    2    ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
5   
ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ    1996   
1,80    2-3    ΜΕΝΤ
6   
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ    1994   
1,75    1-2    ΠΑΟΚ
7   
ΓΡΑΨΑ ΕΥΤΥΧΙΑ    1994   
1,75    1-2    ΠΑΟΚ
8   
ΤΣΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    1994   
1,78    2-3    ΜΑΧΗΤΕΣ
ΠΕΥΚΩΝ
9    ΓΑΒΡΙΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ   
1995    1,75    2   
ΠΑΟΚ
10    ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ   
1996    1,83    3-4   
ΗΡΑΚΛΗΣ
11    ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   
1995    1,80    4   
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12    ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ
ΧΡΥΣΑ    1997    1,72   
1-2    ΑΡΗΣ
13    ΣΑΜΑΡΑ
ΜΑΡΙΑ    1994    1,85   
4-5    ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
14   
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ    1995   
1,82    4-5    ΠΑΟΚ
15   
ΓΚΛΕΖΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ    1994   
1,80    3-4    ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: 
ΚΟΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΚΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΙΚΤΗ
ΝΟΤΟΥ: ΕΣΚΑΗ – ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑΣΕ –
ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ   
ΕΤ.ΓΕΝ.    ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ   
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4    ΤΣΑΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   
1995    1,68    1-2   
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (ΕΣΚΑΗ)
5    ΜΑΤΣΑΚΗ
ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ    1994    1,75   
2-3    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 (ΕΣΚΑΗ)
6   
ΠΡΙΟΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ    1994   
1,75    2-3    ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
(ΕΣΚΑΣΕ)
7    ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   
1996    1,76    2   
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝ. (ΕΣΚΑΒΔΕ)
8   
ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    1995   
1,78    3-4    ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΜ. (ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ)
9    ΛΑΓΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    1995    1,78   
2-3    ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜ. (ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ)
10   
ΤΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1994   
1,80    5    ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
(ΕΣΚΑΣΕ)
11    ΚΟΨΙΔΑ ΘΕΑΝΩ   
1995    1,80    3-4   
ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (ΕΣΚΑΒΔΕ)
12   
ΒΟΝΤΕΣΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝ.    1995   
1,82    4    ΣΧΕΡΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
(ΕΣΚΑΒΔΕ)
13    ΚΟΝΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   
1995    1,84    4-5   
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (ΕΣΚΑΣΕ)
14   
ΛΑΓΟΠΑΤΗ ΒΙΚΥ    1994   
1,85    4-5    ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
(ΕΣΚΑΗ)
15    ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ   
1996    1,87    5    ΑΟ
ΑΧΑΓΙΑ 82 (ΕΣΚΑΗ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΝΑΟΥΜΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΙΚΤΗ ΝΗΣΙΩΝ:  ΕΚΑΣΚ –
ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΤΕ ΧΙΟΥ – ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ
   
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.   
ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4   
ΣΕΡΕΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ    1997   
1,65    1-2    ΑΙΓΕΑΣ ΑΣ (ΤΕ
ΧΙΟΥ)
5    ΓΟΥΝΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ   
1995    1,70    1-2   
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ)
6   
ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗ ΝΙΚΗ    1996   
1,67    1    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
(ΕΚΑΣΚ)
7    ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ    1995    1,68   
1-2    ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΚΑΣΚ)
8   
ΜΑΓΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    1994   
1,71    1-2    ΗΡΟΔΟΤΟΣ
(ΕΚΑΣΚ)
9    ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   
1995    1,72    3   
ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΕΚΑΣΚ)
10    ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ
ΧΡΥΣΑ    1995    1,75   
2-3    ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (ΕΚΑΣΚ)
11   
ΛΕΝΤΖΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ    1994   
1,76    3-4    Ο.Κ. ΑΡΚΑΔΙ
(ΕΚΑΣΚ)
12    ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   
1994    1,82    2-3   
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (ΕΚΑΣΚ)
13    ΔΗΜΟΥ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ    1994    1,80   
4-5    ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. (ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ)
14   
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ    1994   
1,83    4-5    ΚΑΛΥΜΝΟΣ (ΤΕ
ΔΩΔ/ΣΟΥ)
15    ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ   
1994    1,85    5    ΟΑ
ΧΑΝΙΩΝ (ΕΚΑΣΚ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ – ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ: 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΙΚΤΗ ΒΟΡΡΑ:  
ΕΚΑΣΔΥΜ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΚΑΣΧ – ΕΚΑΣΚΕΜ
   
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΕΤ.ΓΕΝ.   
ΥΨΟΣ    ΘΕΣΗ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4   
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ    1994   
1,72    2-3    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ.
(ΕΚΑΣΔΥΜ)
5    ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ
ΠΑΡΘΕΝΑ    1997    1,70   
1    ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
6   
ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ    1995   
1,64    1    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
(ΕΚΑΣΔΥΜ)
7    ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ   
1994    1,72    1    ΓΣΚ
ΛΑΣΣΑΝΗΣ (ΕΚΑΣΔΥΜ)
8   
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ    1994   
1,72    1-2    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
(ΕΚΑΣΔΥΜ)
9    ΓΚΕΚΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ   
1996    1,72    2-3   
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜ. (ΕΚΑΣΔΥΜ)
10   
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΕΥΑΝΘΙΑ    1996   
1,82    4-5    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
(ΕΚΑΣΔΥΜ)
11    ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ
ΜΥΡΤΩ    1994    1,76   
2    ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΕΚΑΣΑΜΑΘ)
12   
ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΑΝΝΑ    1997   
1,88    5    ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
(ΕΚΑΣΔΥΜ)
13    ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ   
1995    1,82    4-5   
ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚ. (ΕΚΑΣΑΜΑΘ)
14   
ΓΑΙΤΑΝΗ ΑΝΘΗ    1994   
1,83    5    ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
ΔΡΑΜΑ(ΕΚΑΣΑΜΑΘ)
15    ΠΛΑΤΣΑ
ΘΕΟΔΩΡΑ    1994    1,83   
4-5    ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛ.
ΚΟΛ.(ΕΚΑΣΚΕΜ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ – ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ: 
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ